otodzialki.

Innowacyjny serwis ogłoszeń nieruchomości gruntowych wraz z zintegrowaną platformą analizy Big Data

Wirtualne przestrzenne makiety zagospodarowania terenu, interaktywne wyszukiwanie informacji o walorach lokalizacji, filmy 360°, ujęcia z dronów oraz kamer sportowych na wysokości gruntów, wysokiej jakości zdjęcia, technologia Virtual Reality, a także zintegrowana platforma Big Data generująca raporty o lokalizacjach na życzenie w przeglądarce i w dedykowanych aplikacjach na urządzeniach mobilnych dla klientów indywidualnych oraz dostarczająca klientom biznesowym wielkoskalowego API do własnych zastosowań.

Raporty o wybranych lokalizacjach dostępne w przeglądarce i aplikacjach mobilnych
Raporty

Dostęp do danych Big Data i analiz dla klientów biznesowych dzięki wielkoskalowemu API
Big Data

Spacery po lokalizacjach gruntowych wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości
Virtual Reality

Implementacja rozszerzonej rzeczywistości
dzięki zaawansowanym kamerom 360°
Augmented Reality

Materiały wideo wysokiej jakości dzięki urządzeniom nagrywania z powietrza
Drony

Elementy projektu

Serwis internetowy

Ogólnodostępny serwis internetowy, w którym oferty sprzedaży lub nabycia gruntów będą mogli przedstawiać zarówno klienci biznesowi jak i prywatni.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne umożliwiające uruchomienie składników rozszerzonej rzeczywistości oraz pobranie raportów Big Data dla wybranych lokalizacji na popularne platformy (Android i iOS).

Usługi dla klientów indywidualnych

Realizacja indywidualnych narzędzi marketingowych wykorzystywanych w promocji w serwisie otodzialki. Dostarczanie raportów Big Data na życzenie.

Usługi dla klientów biznesowych

Realizacja i implementacja innowacyjnych narzędzi marketingowych dla klientów biznesowych w ich serwisach internetowych, dostarczanie wielkoskalowego API do przetwarzania danych we własnym zakresie.

Korzyści wynikające ze współpracy z otodzialki.

Wysokiej jakości materiały marketingowe

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii

Zwiększenie zainteresowania ofertą

Zwiększenie zaangażowania poprzez zabawę

Dostęp do potężnego magazynu danych przestrzennych

Możliwość wzbogacenie swojej oferty o analizę

Jeśli chcesz zrobić szarlotkę od podstaw, musisz najpierw wymyślić Wszechświat.

Działając w Fundacji Jeżyk kierujemy się zasadą: Nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie szybko reagować na kluczowe dla naszych partnerów decyzje związane z wdrożeniem technologii.

Działamy w obszarach związanych z szeroko rozumianą technologią informacyjną (IT). Oferując wsparcie lokalnym przedsiębiorcom i instytucjom edukacyjnym zawsze staramy się optymalnie dobrać produkty i usługi aby w pełni wykorzystać ich możliwości w podniesieniu poziomu efektywności, sprzedaży, komunikacji z klientem bądź podniesienia poziomu edukacji.

Chcesz poznać szczegóły projektu?